Forum ¦wiadomego ¦nienia! - psajko.pl Strona G³ówna
RejestracjaSzukajFAQU¿ytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Nowe Doznania
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Odpowiedz do tematu    Forum ¦wiadomego ¦nienia! - psajko.pl Strona G³ówna » Wewn±trz sennego ¶wiata Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastêpny temat
Nowe Doznania
Autor Wiadomo¶æ
Ras Psajko
Administrator


Do³±czy³: 19 Kwi 2006
Posty: 547
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 5 razy
Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Ziemia (chyba)
P³eæ: Mê¿czyzna

Post Nowe Doznania
i kolejny temacik z nieprzewidywalnej bañki mr Psajko

czyli doznania zmys³owe, których nie mamy mo¿liwo¶ci prze¿yæ w codziennej rzeczywisto¶ci, a które staj± przed nami otworem gdy tylko sp³ynie na nas ³aska ¶wiadomo¶ci podczas naszych sennych expedycji, a my sami otworzymy siê na nieskoñczon± g³êbiê mo¿liwo¶ci naszego umys³u ;>

cokolwiek nie znaczy³oby powy¿sze zdanie robimy w tym temacie spis "nowych doznañ"

czê¶æ z nich jest oczywista, powszechnie znana i naturalna wewn±trz sennego ¶wiata... czê¶æ natomiast wymaga do¶æ mocnej inqbacji i poziomu ¶wiadomo¶ci i kontroli

tak wiêc bez zbêdnych ceregieli do dzie³a:

oczywiste:
- latanie
- przenikanie przez ¶ciany

sprawdzone:
- sex po zmianie p³ci - uda³o mi siê spontanicznie - niesamowite, aczkolwiek nie uda³o mi siê tego powtórzyæ i bez inqbacji chyba nie uda

nieudane:
- wyjêcie oka - mia³em chyba z 6 poje¶æ i ka¿de zakoñczone fiaskiem - niebawem spróbujê po inqbacji - mam zamiar osi±gn±æ tym rozdwojenie wzroku i uwagi... jako, ¿e uwaga pod±¿a tam gdzie patrzymy w momencie jak parzeæ bêdê w 2 miejsca naraz - nowe doznanie

propozycje:
- dodatkowe koñczyny - zasugerowa³em siê tematem o lataniu ze skrzyd³ami gdy dysqsja by³a, czy czuæ skrzyd³a, czy nie... ja proponujê stworzyæ sobie dodatkow± rêkê, czy 2 i ¶wiadomie kotrolowaæ wszystkie... ewentualnie zmieniæ stopy w d³onie... dobrym motywem by³oby te¿ jakby do tego do³±czyæ mo¿liwo¶æ zginania stawów w dowolnym kierunq

kolorowych snów ! ;]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Czw 23:23, 11 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
salvador
Senny Podró¿nik


Do³±czy³: 01 Lut 2007
Posty: 643
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 25 razy
Ostrze¿eñ: 0/5

Post
Widzieli¶cie "dzieñ ¦wistaka"?
Pamiêtacie jak Phil (B.Murray) zdesperowany i zniechêcony powtarzaj±cym siê wci±¿ dniem, do¶wiadcza serii samobójstw?
Twisted Evil Zachêcam oneironautów o mocnych i niezszarganych nerwach. Konieczna jest te¿ równowaga emocjonalna za dnia( nie polecam zdo³owanym itp.)
¯eby nie byæ go³os³ownym...mam za sob±:
-Upadek z wie¿owca na (mia³o byæ na chodnik) samochód.
-(co¶ co zawsze chcia³em zrobiæ)...zjechanie szybkim wozem z drogi w d³uuug±(skalist±) przepa¶æ
- zderzenie z metrem
- wybuch bomby

Nie próbowa³em niczego co wi±zaæ by siê mog³o z przeci±gaj±cym siê bólem(ale ten chyba mo¿na obej¶æWink
Wra¿enia gwarantowane.


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Pi± 19:25, 12 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
tom



Do³±czy³: 21 Gru 2006
Posty: 247
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 2 razy
Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Gliwice okolice

Post
hyhy, ja to raz sie utopi³em:P ...chwila grozy gdy by³ ten brak tlenu, a potem taka obojêtno¶æ na wszytsko..i powoli...powoli na dno Very Happy
a raz w ¶nie nie¶wiadomym te¿ sie utopi³em ale w chwili zach³ystniêcia sie, obudzi³em sie:D
Ale jakby tak planowac samobójstwo to lepiej w ¶nie przetestowaæ ró¿ne warianty który sposób bedzie najlepszy:)


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Pi± 19:31, 12 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Kerfur



Do³±czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 77
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 2/5
Sk±d: My¶lenice

Post
Upadek Z budynku Smile Och juz sie zdarzyl spadlem na glowe z wie¿owca

Efekt :

-Jak ude¿y³em g³ow± o beton poczulem tylko ciep³o w ca³ym ciele i mi³o

-Widok Zamazal sie i wszystko pulsowalo potem Echo glosnie potem czerwono i koniec wydawalo by mi sie ze to najprzyjemniejsza chwila Smile w snie .....


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Pi± 21:32, 12 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
mariusz



Do³±czy³: 20 Pa¼ 2007
Posty: 10
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 3/5

Post
spróbujê po inqbacji?? co to znaczy??
wy sie zabijali¶cie?? co czuliscie? ja napewne nie przetestuje bo mam slabe nerwy


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Sob 14:14, 20 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Ras Psajko
Administrator


Do³±czy³: 19 Kwi 2006
Posty: 547
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 5 razy
Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Ziemia (chyba)
P³eæ: Mê¿czyzna

Post
na psajko.pl masz artyq³ o inqbacji snów - przeczytaj (przeczytaj te¿ regulamin... tam jest punkt z wyszczególnion± "lektur± obowi±zkow±" za której nieznajomo¶æ gro¿± ostrze¿enia)
z tym zabijaniem to mam mieszane uczucia... bo ¶mieræ kliniczna oznacza brak aktywno¶ci umys³u, wiêc brak jakichkolwiek odczuæ cielenych. je¶li zabijemy siê w ld to uczucia nadal bêd± i u ka¿dej osoby bêd± inne efekty. a nawet za ka¿d± prób± mog± byæ inne efekty - ja sam gin±³em w ld jak i w zwyk³ych snach i za ka¿dym razem by³o inaczej... co do uczuæ - przewa¿nie strach przed samym momentem (wielko¶æ uzale¿niona od poziomu ¶wiadomo¶ci - czym bardziej ¶wiadomy, tym mniejszy strach) + ró¿norakie i niekontrolowane - od opisanego ciep³a i b³ogo¶ci, poprzez ból i zimno, po brak jakichkolwiek doznañ Razz

raczej bym siê sqpi³ na rzeczach unikalnych, ale powtarzalnych i w miarê "wymiernych" ;P

kto¶ co¶ ju¿ sprawdza³ ?


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Sob 15:41, 20 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Kerfur



Do³±czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 77
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 2/5
Sk±d: My¶lenice

Post
Zgadzam sie z toba psajko ze zawsze jest inne uczucie wczoraj dostalem w snie od kumpla z Shootguna w brzuch bylo to mile czulem zimno w brzuchu a potem cieplo wszystko wirowalo a potem koniec:)


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Sob 19:19, 20 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
salvador
Senny Podró¿nik


Do³±czy³: 01 Lut 2007
Posty: 643
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 25 razy
Ostrze¿eñ: 0/5

Post
Dla mnie najwiêkszym i najbardziej zaskakuj±cym uczuciem by³o to kiedy ekspodowa³em;)
¬ród³o wybuchu by³o gdzie¶ blisko, ale wszystko sta³o sie tak szybko, ¿e przez chwile niewiedzia³em co jest grane. W tych kilku sekundach do¶wiadczy³em czego¶ podobnego o czym pisa³ Psajko(to z wyjmowanym oku, widzeniu w wielu kierunkach naraz.) Zdaje siê ¿e oko, polecia³o z ogromn± prêdko¶ci± w inn± stronê ni¿ to drugie. Przy tym chwilowe wra¿enie przejêcia energii bomby, co wyra¿a³o siê uczuciem ogromnej, potê¿nej si³y w sobie, do tego chaos,prêdko¶æ, o dziwo cisza i nieopisywalne rozprzestrzenienie siê w przestrzeni az do ca³kowitego rozp³yniêcia siê. Mam na my¶li wrazenia p³yn±ce z sennego "cia³a", oraz doznania czysto psychiczne(czyt. rozp³yniêcie osobowo¶ci)


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Sob 21:46, 20 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
mariusz



Do³±czy³: 20 Pa¼ 2007
Posty: 10
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 3/5

Post
apropo uzywek jak kto¶ sie obudzi to bedzie np pijany Razz?


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Nie 6:50, 21 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
dario-mario



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2007
Posty: 31
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 2 razy
Ostrze¿eñ: 0/5

P³eæ: Mê¿czyzna

Post
Ja my¶lê, ¿e nie... Bo jak tak to lepiej w realu siê upiæ;] Ja jak mi siê uda LD(tylko raz wysz³o:/) To sprubujê z szybk± jazd± samochodem i zderzaniem siê z innymmi Very Happy Mam nowe pomys³y: ¿ucê z mostu... albo powieszê.... albo zastrzelê..... To ma³o ale jestem pocz±tkuj±cy w te klocki i potem jak wymy¶le to inne podam;]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Nie 10:42, 21 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Johny
Senny Podró¿nik


Do³±czy³: 05 Maj 2006
Posty: 2562
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 134 razy
Ostrze¿eñ: 0/5

P³eæ: Mê¿czyzna

Post
Wieszanie siê i strzelanie do siebie to raczej do LD nie za fajnie. :P Rzuciæ z mostu ju¿ lepiej. ;) Mariusz nie rób offtopu!


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Nie 12:58, 21 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
dario-mario



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2007
Posty: 31
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 2 razy
Ostrze¿eñ: 0/5

P³eæ: Mê¿czyzna

Post
Nie, chodzi³o mi ¿eby poczuæ t± kulê;] Bo w realu by bola³o i by mog³obyæ po mnie a tak to nie. Ja sobie we ¶nie zrobie niektóre kombosy z Naruto(nie ¶miaæ siê;]) bo tam jest du¿o latania i bêd± nawet fajne doznania jak komu¶ tak w powietrzu wlaæ ;] Albo pomy¶la³em, ¿eby siê pomniejszyæ i patrzeæ na ludzi z do³u jak mrówka, albo powiêkszyæ i czuæ siê jak God¿ila^^ Albo mam jeszcze jeden pomys³: biegaæ po ¶cianach Very Happy


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Nie 17:41, 21 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Ras Psajko
Administrator


Do³±czy³: 19 Kwi 2006
Posty: 547
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 5 razy
Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Ziemia (chyba)
P³eæ: Mê¿czyzna

Post
pomniejszanie, powiêkszanie, bieganie po ¶cianach... wszystko fajne i przyjemne, ale ca³kowicie oparte na naszych normalnych zmys³ach... mo¿naby siê dopatrywaæ "nowych doznañ" w chwili gdy zmienia siê kierunek grawitacji, albo w trakcie zmiany wielko¶ci, ale nie po tym gdy siê to ju¿ dokona. wtedy prócz niecodziennych widoków wszystko jest normalne


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Pon 6:36, 22 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
kubanvip



Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 23
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Post
Jesli chodzi o rozdwojenie wzroku / widzenie w kilku kierunkach naraz. Kiedys, gdy bardzo interesowalo mnie OBE przeczytalem taka teorie, ze jestesmy przyzwyczajeni do patrzenia w jakims kierunku, ale w OBE (czy tez w snie) mozemy patrzec w wszystkich kierunkach rownoczesnie - cos w stylu, ze jestesmy punktem swiadomosci, ktory obserwuje wszystko wokolo. Niestety nigdy mi sie to nie udalo.

Zastanawia mnie tez, jakby to bylo gdyby drugie oko przygladalo sie temu pierwszemu bedacemu wszechobserwujacym punktem swiadomosci.

Piszac to, przyszla mi jeszcze na mysl bilokacja... co gdybysmy w snie byli rownoczesnie dwiema osobami ? Co by sie stalo gdyby te dwie osoby doswiadczaly siebie wzajemnie, obojetnie ktorymi zmyslami.

Tak w ogole czy jest mozliwe doswiadczyc "rozszczepienia swiadomosci" - czy tez mozna jedynie albo byc jedna osoba, albo byc obserwatorem 2 osob, co de facto jest dalej byciem 1 osoba.


Co do zmiany formy, dodatkowych konczyn, skrzydel... raz mialem sen, ze jestem malym, swietlistym smokiem. Ciekawe uczucie, sen byl nieswiadomy. Nie wiedzialem, ze gdzies tam jestem czlowiekiem. W pelni czulem sniona postac.

Zawsze mnie zastanawialo, jak to by bylo odbierac w snie wrazenia zmyslami, ktorych nie posiadamy normalnie. Chcialem wiec na koniec spytac, czy doswiadczyliscie czegos takiego lub macie pomysl na to, jakie to zmysly mogly by byc.

Ogolnie bardzo ciekawy temat : )

Pozdrawiam


Post zosta³ pochwalony 0 razy
¦ro 23:46, 24 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Ras Psajko
Administrator


Do³±czy³: 19 Kwi 2006
Posty: 547
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 5 razy
Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Ziemia (chyba)
P³eæ: Mê¿czyzna

Post
jaki¶ czas temu d³uuugo my¶la³em nad tym "rozszczepieniem ¶wiadomo¶ci"
jest tu podstawowa kwestia - czy mamy równie¿ wtedy rozszczepiony umys³, czy "tylko" kontrotulejmy / jeste¶my jednocze¶nie w 2 osobach naraz
t± drug± opcjê jestem w stanie ogarn±æ, ale bycie w tym samym czasie 2 ró¿nymi osobami, które nie s± "po³±czone my¶lami" wydaje mi siê nierealne. a nawet je¶li by³oby wykonalne to jak co¶ takiego zostanie zapamiêtane ? jako 2 osobne zdarzenia, które ewentualnie bêd± po³±czone "relacj±" miêdzy tymi 2 postaciami

prze¿y³em co¶ podobnego - je¶li jeste¶cie zainteresowani to w dziale relacje temacik "przeskoki ¶wiadomo¶ci"

co do dodatkowych zmys³ów, których "nie ma normalnie"... s± wogóle takie ? Razz
jedyne co mi przychodzi do g³owy to echolokacja jak u nietoperzy, ale to równie¿ zdolno¶æ bazuj±ca poprostu na s³uchu i poczuciu przestrzeni/odleg³o¶ci
wszystkie "nibynowe" zmys³y jakie jestem w stanie wymy¶leæ bazuj± na tych, które ju¿ mamy... choæ exploracja ich mo¿e byæ czym¶ interesuj±cym - np zwiêkszenie doznañ wzrokowych o barwy z ultrafioletu i podczerwieni, czy odbiór promieni x ;>


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Czw 6:48, 25 Pa¼ 2007 Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum ¦wiadomego ¦nienia! - psajko.pl Strona G³ówna » Wewn±trz sennego ¶wiata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin