Forum Świadomego Śnienia! - psajko.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Świadomość w śnie po używkach i używki w śnie

 
Odpowiedz do tematu    Forum Świadomego Śnienia! - psajko.pl Strona Główna » Świadome rozmowy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Świadomość w śnie po używkach i używki w śnie
Autor Wiadomość
foke



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 171
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna

Post Świadomość w śnie po używkach i używki w śnie
Niedawno temat który mnie zaintrygował, szczególnie po ostatnich weekendach Very Happy
Czy zdażyło wam się zasypiać pod wpływem używek(lekkie i ciężkie narkotyki) oraz alkoholu?
Któryś raz pod rząd, kiedy jestem upity i idę spać, budzę się w nocy z dziwną banią, wydaje mi się że patrzą się na mnie ludzie, jestem w innym miejscu niż w swoim łóżku, ktoś ze mną rozmawia. Nie jest to dla mnie w żaden sposób straszne, bo znajduje się w pewnym rodzaju półśnie. Otwieram oczy widzę świat fizyczny, czuje ciało fizyczne, ale jednak pojawiają się obrazy i głosy ze snu ale mam na to wyjebane(dalej działa upojenie alku + nie mam pełnej świadomości). Trwa to od czasem minutę a czasem nawet ok 6-7, później najczęściej zasypiam albo na chwile się wybudzam i się zastanawiam co się właśnie stało XD. Pytałem się znajomych czy mają podobne, jak my to nazywany „schizy”. Okazało się ze nie jestem sam, moi znajomi również mają dziwne odczucia kiedy budzą się po alko w nocy, uczucie że ktoś obok stoi albo że ktoś się patrzy zdarza się dość często. Intensywność tego doznania z tego co zauważyłem jest zależna od ilości wypitego alkoholu. Jeśli chodzi o inne używki zdarza mi się zasypiać po marihuanie, lecz wyglada to najczęściej tak że odpływam budząc się na drugi dzień nie pamiętając rzadnego snu. Innych narkotyków(jeżeli zioło można wgl nazwać narkotykiem) nie próbowałem.

Teraz kwestia zażywania substancji odużających w śnie lub sny pod wpływem(alku). U mnie to wyglada tak że gdy jestem mocno upity to w śnie również odczuwam lekkie odchyłości(bardzo, bardzo dziwne sny, poruszanie się z trudnością). Zdażyło mi się również zażywać używki będąc w śnie( w sensie śniło mi się ze piłem albo paliłem marihuanę). Zauważyłem ze po zażyciu substancji w śnie moja świadomość się zmienia, nie wyglada to idealnie tak jak w realu( Np po ziole, całkowicie zmieniona percepcja i postrzeganie świata) ale gdy jestem spizgany we śnie czas wydaje się płynąc wolniej, czuje lekką euforię. Wydaje mi się ze podświadomość stara się znaleść wspomnienie ze świata fizycznego i próbuje jak najlepiej odwzorować je we śnie.

Myśle ze udało mi się poruszyć pare intrygujących kwestii, jeżeli macie podobne odczucia lub chcecie podzielić się własnymi doświadczeniami zapraszam do dyskusji Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez foke dnia Czw 19:28, 08 Mar 2018, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:26, 08 Mar 2018 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Świadomego Śnienia! - psajko.pl Strona Główna » Świadome rozmowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin