Forum ¦wiadomego ¦nienia! - psajko.pl Strona G³ówna
RejestracjaSzukajFAQU¿ytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Problem z WILD'em

 
Odpowiedz do tematu    Forum ¦wiadomego ¦nienia! - psajko.pl Strona G³ówna » Problemy i pytania Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastêpny temat
Problem z WILD'em
Autor Wiadomo¶æ
dawnymurzyn



Do³±czy³: 24 Mar 2020
Posty: 5
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

P³eæ: Mê¿czyzna

Post Problem z WILD'em
Witam, ogólnie od 4 dni ka¿dej nocy o oko³o godziny 3 w nocy próbujê klasycznego WILD'a i chyba mi jako¶ to wychodzi ale jest pewien do¶æ uci±¿liwy problem

Otó¿ jaki¶ czas po hipnagogach dostajê bardzo uci±zliwego dyskomfortu ca³ego cia³a a szczególnie okolic od pasa w dó³, polega on na tym ¿e czujê jakby taki bardzo lekki ból i mega gor±c w niektórych fragmentach cia³a oraz mam problemy z oddychaniem, ca³y ten dyskomfort powodujê ¿e nie wytrzymujê go dalej i po próbie ogarniêcia siê i ignorowania tego po prostu polegam i ruszam siê na tyle mocno aby ca³kowicie przerwaæ ca³y proces WILD'a po czym nie mogê zasn±æ ca³± noc, co bardzo mnie zniechêca do kolejnych prób tej techniki

Kto¶ co¶ poradzi? (z góry dziêki)


ps. jak co¶ ¼le napisa³em w jakim¶ z³ym przedziale czy co¶ to przepraszam ale jestem nowy na tym forum
Razz


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Wto 6:48, 24 Mar 2020 Zobacz profil autora
Solnik
Senny Podró¿nik


Do³±czy³: 05 Sty 2015
Posty: 616
Przeczyta³: 0 tematów

Pomóg³: 68 razy
Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Katowice
P³eæ: Mê¿czyzna

Post
Spróbuj siê skupiæ na jednej rzeczy, na przyk³ad ruchu klatki piersiowej podczas oddechu.
Organizm(cia³o) podczas zasypiania w ró¿ny sposób sprawdza czy w³a¶ciciel (mózg) ju¿ straci³ ¶wiadomo¶æ. Problemy z oddechem to tylko b³êdne odczucie.


Post zosta³ pochwalony 1 raz
Pi± 22:08, 27 Mar 2020 Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum ¦wiadomego ¦nienia! - psajko.pl Strona G³ówna » Problemy i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin