Forum 安iadomego 好ienia! - psajko.pl Strona G堯wna
RejestracjaSzukajFAQU篡tkownicyGrupyGalerieZaloguj
Inka 鈍iadome sny

Odpowiedz do tematu    Forum 安iadomego 好ienia! - psajko.pl Strona G堯wna » Relacje / Dzienniki Zobacz poprzedni temat
Zobacz nast瘼ny temat
Inka 鈍iadome sny
Autor Wiadomo嗆
Ink

Do陰czy: 11 Kwi 2015
Przeczyta: 1 temat

Pom鏬: 1 raz
Ostrze瞠: 0/5

P貫: M篹czyzna

Post Inka 鈍iadome sny
W tym temacie b璠 opisywa moje pr鏏y wywo豉nia 鈍iadomego snu, jak i one same. Nie b璠 tutaj opowiada o zwyk造ch snach. Ewentualnie mog si pojawi sny o LD. Wszelkie pytania i porady mile widziane Smile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04.04.2020 r. - nieudany SSILD
Zasn掖em po godzinie 1 w nocy, wcze郾iej nastawiaj帷 alfa-budzik na godzin 5, chc帷 spa oko這 4 godziny przed wykonaniem techniki SSILD. Obudzi貫m si o godzinie 4. Pocz徠kowo nie wstawa貫m i prawie zasn掖em, lecz przypomnia貫m sobie sw鎩 cel, dlaczego musz wsta. Skorzysta貫m z toalety, po這篡貫m si w pozycji, w kt鏎ej nigdy nie 酥i (na boku) i wykona貫m 4-6 cykli skupiania si na zmys豉ch. Od mo瞠 trzeciego cyklu zacz窸y mi si pojawia losowe my郵i, wyobra瘸貫m sobie jakie obrazy i d德i瘯i, mimo 瞠 stara貫m si je odp璠za. Po wykonaniu cykli po這篡貫m si spa na plecach i nie mog貫m zasn望 przez jakie 10 minut, pragn帷 by szybko dopad mnie sen. Ostatecznie zasn掖em, niedo鈍iadczaj帷 鈍iadomego snu. Spr鏏uj jeszcze raz wykona SSILD przy 4 godzinach snu.

Post zosta pochwalony 0 razy
Sob 20:14, 04 Kwi 2020 Zobacz profil autora
Ink

Do陰czy: 11 Kwi 2015
Przeczyta: 1 temat

Pom鏬: 1 raz
Ostrze瞠: 0/5

P貫: M篹czyzna

05.04.2020 r. - nie podj掖em pr鏏y z powodu p騧nej pory snu.
06.04.2020 r. - alfa-budzik nie obudzi mnie po 4 godzinach.
07.04.2020 r. - alfa-budzik nie obudzi mnie po 4 godzinach.

Uwa瘸m, 瞠 musz si w jaki spos鏏 lepiej zmotywowa do tego.

Post zosta pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ink dnia Wto 10:09, 07 Kwi 2020, w ca這軼i zmieniany 2 razy
Wto 10:07, 07 Kwi 2020 Zobacz profil autora
Wy鈍ietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum 安iadomego 好ienia! - psajko.pl Strona G堯wna » Relacje / Dzienniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach

fora.pl - za堯 w豉sne forum dyskusyjne za darmo